SOFIA BROVANIUK

PHOTO & TRAVEL
Привіт!

Трошки про мене :)

Я почала фотографувати в 11 років. Це був Canon PowerShot A720 IS. Не впевнена, що тоді це було серйозно, але ця мильниця завжди була зі мною. 

До 14 років я заощадила гроші і попросила маму допомогти купити мій перший дзеркальний фотоапарат Canon 450D. Я зрозуміла, що можна знімати не лише JPEG, що є діафрагма і витримка, налаштування WB, ISO, купа неясних режимів. І, зрештою, у мене з'явився Photoshop! Короче, світ став іншим :)

Тоді я почала знімати не лише друзів і родину, але й знаходити нових людей, долучатися до різних проектів. Ходила на майстер-класи, влаштовувала виставки. 

І ось у 18 років я тримаю Canon 5D Mark II. Кожен кадр для мене був дивовижним! Я боялася змінювати об'єктиви, аби тільки пилинка не впала на дзеркало або зайве світло не потрапило на матрицю. Я знімала так багато, що мені не вистачало жодного жортского диску в домі.

Далі з'явилися підробітки і у мене почався постійний процес зйомок та редагування :)

За цей час я спробувала себе в багатьох форматах. Це були різні репортажі, портрети, предмети, природа - все, аби тільки знову і знову поринати у знімальний процес.

Згодом я почала знімати невеличкі відео під час подорожей. Спершу монтувала їх в IMovie, потім Final Cut. І зрозуміла, що всі фото стають ще краще, коли їх доповнити відеороликами. А коли це стосується подорожі, то кожен щасливий момент я почала переживати знову. 

Знімати відео на IPhone і Canon було непогано, але я розуміла, що може бути ще краще! І ось прийшов час DJI Mavic Air.

Коли я побачила ці кадри, то одразу спланувала купу подорожей, аби відкрити цей світ ще більше і яскравіше. Я вирішила, що це все не зможе просто так лежати на моєму комп'ютері і треба про це розповідати!  

Тому вітаю вас на моему фото-тревел блозі :) 

Тут ви зможете бачити мої нові роботи. Я буду намагатися писати про подорожі, про своє життя і різні цікаві речі.

Приєднуйтеся, буде цікаво :)

SONITA