top of page

SOFIA BROVANIUK

PHOTO & TRAVEL
Привіт!

Трошки про мене..

Я почала фотографувати в 11 років. Це був Canon PowerShot A720 IS. Не впевнена, що тоді це було серйозно, але ця мильниця завжди була зі мною. 

До 14 років я заощадила гроші і попросила маму допомогти купити мій перший дзеркальний фотоапарат Canon 450D. Я зрозуміла, що можна знімати не лише JPEG, що є діафрагма і витримка, налаштування WB, ISO, купа неясних режимів. І, зрештою, у мене з'явився Photoshop! Короче, світ став іншим :)

Тоді я почала знімати не лише друзів і родину, але й знаходити нових людей, долучатися до різних проектів. Ходила на майстер-класи, влаштовувала виставки. 

І ось у 18 років я тримаю Canon 5D Mark II. Кожен кадр для мене був дивовижним! Я боялася змінювати об'єктиви, аби тільки пилинка не впала на дзеркало або зайве світло не потрапило на матрицю. Я знімала так багато, що мені не вистачало жодного жортского диску в домі.

Далі з'явилися підробітки і у мене почався постійний процес зйомок та редагування.

За цей час я спробувала себе в багатьох форматах. Це були різні репортажі, портрети, предмети, природа - все, аби тільки знову і знову поринати у знімальний процес.

Згодом я почала знімати невеличкі відео. І зрозуміла, що всі фото стають ще краще, коли їх доповнити відеороликами. А коли це стосується подорожі чи важливої події, то кожен щасливий момент ніби проживаєш знову. 

Я завжди планую купу подорожей. Або вже знаходжусь у мандрівці. Мені подобається відкривати цей світ все більше і яскравіше. Я вирішила, що це все не може просто так лежати на моєму комп'ютері і треба про це розповідати!  

Тому вітаю вас на моєму фото-тревел блозі! 

Тут ви зможете побачити мої нові роботи. А я буду намагатися писати про подорожі, своє життя і різні цікаві для мене речі.

Приєднуйтеся :)

SONITA
bottom of page