top of page
Поиск

SonitaEuroTrip – Cologne

Я трошки засмутилась, що не вийшла погуляти в Ессен, коли їхала з Дортмунда (квиток давав таку можливість, бо він діяв 300хв) в Дюсльдорф... Але при зустрічі Іра сказала: "Поїдь на день в Кьольн, тобі там сподобається!"

І ось я поснідала, вийшла раненько з дому в Dusseldorf Eller Sud, зайшла в магазин Netto і купила собі продукти в дорогу (сир – 0.7Є, авокадо – 1.5Є, булочка – 0.35Є). Далі підійшла до автомату і обрала напрям “Кьольн” за 7.9Є (цим квитком можна користуватися в громадському транспорті протягом 180хв; за ним же можна було і повернутися, але я не встигла так швидко обійти місто). Дорога займала близько 40 хвилин.


І щойно я вийшла з потягу, одразу взяла карту міста і пішла гуляти.

Влаштувала собі пікнік на набережній з чудовим видом на Рейн і десь годинку сиділа і дивилася на кораблики.

Лише по дорозі назад я зрозуміла, що зовсім нічого не купувала в Кьольні, але заходила в McDonald`s (як же без інтернету і моїх вчасних сторіз) і продуктові магазини – ціни такі ж як і в Дюсельдорфі.


Кьольн мені сподобався, але через певну обмеженість у часі я його не відчула так, як ті міста, де я залишалась хоча б на ніч. Просто в той момент я більше хотіла провести час в Дюсельдорфі.


А далі був потяг в Дю (7.9Є) і продовження подорожей :)

Дякую <3

122 просмотра

Недавние посты

Смотреть все

Vietnam - on the way

Comments


bottom of page