top of page
Поиск

Cappadocia - dreams come true!

Ще одна галочка у моєму тревел-житті - політ на повітряній кулі..

Ця подорож цікава для мене не лише своїм напрямком, але й форматом. Я вперше поїхала в тур з групою і навіть була особистим тревел-фотографом ;)

Організаторами були мої подруги, їхній підхід і бачення таких подорожей дуже надихає! Бути в такій компанії - одне задоволення!

Подорож тривала 4 дні і була дуже насиченою. Ми встигли об'їхати "зелений" і "червоний" туристичні маршрути (два напрямки по найцікавішим місцям Кападокії).


Нам дуже пощастило політати на кулях! Виявилося, що це вдається не кожному, хто приїхав на уїкенд. Напередодні, близько 6 вечора, пілоти отримують точну інформацію, чи буде зранку (з 5:00 до 8:00) погода для польоту (без дощу, вітру та інших погодніх умов). Це все серйозно контролюється окремою державною службою (так і не запам'ятала назву), тому жодна куля не взлетить без дозволу.


Політ тривав 75хв і наш пілот набрав максимальну висоту 800м. У мене не було жодної секунди хвилювання, лише захоплення від того, які неймовірні види відкривається переді мною!

Залишу тут посилання на сторінку дівчат, які організовували поїздку. У них там скоро буде ще одна Кападокія, а потім ще й прекрасна Грузія!

https://www.facebook.com/awtrip/


Дякую <3


182 просмотра

Недавние посты

Смотреть все

Vietnam - on the way

Comments


bottom of page